Przyczepy ostrzegawcze U-26

Przyczepy ostrzegawcze U-26

Przyczepki ostrzegawcze (Przyczepki z tablicami zamykającymi) - przyczepki jedno lub dwuosiowe wyposażone w tablice zamykające U26 lub U27. W zależności od konfiguracji dostępne z różnymi tablicami oraz wyposażone w elementy dodatkowe: plandeki, siłowniki, czy najazdy.

Tablica ostrzegawcza U-26 w połączeniu z intensywnym światłem diodowym pozwala optymalnie oznakować i zabezpieczyć roboty drogowe prowadzone w obszarze miejskim, a także na odcinkach poza miejskich. Wariant ze strzałą świetlną umożliwiają przekierowanie ruchu na pas nie objęty robotami , fala świetlna lub strzałka dwukierunkowa (dla środkowego pasa jezdni 3-pasowej). Nasze przyczepy są widoczne z bardzo dużej odległości nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

Tablice zamykające przeznaczone są do zamykania pasa ruchu, w szczególności z powodu prowadzenia robót drogowych, wypadków, awarii, itp. Pojazd, na którym umieszczona jest tablica zamykająca, znajduje się na początku odcinka wyłączonego z ruchu od strony nadjeżdżających pojazdów.

Główną zaletą przyczep ostrzegawczych U-26, które można u nas wypożyczyć jest fakt, że umożliwiają one ostrzeganie uczestników ruchu w zależności od pasa jedni, na którym jest ustawiona przyczepa z tablicą (objazd z lewej strony, prawej strony oraz pas całkowicie wyłączony z ruchu) co umożliwia bezpieczne wyłączenie pasa ruchu, na którym odbywają się prace modernizacyjne

Konstrukcja naszej przyczepy:

  • zespół jezdny jednoosiowy dzięki czemu posiada niską masę własną
  • dyszel z mocowaniem uniwersalnym i wtyką zasilającą oświetlenie w czasie transportu
  • koła 155 R 14
  • koło podporowe (podparcie)
  • konstrukcja ramy o podwyższonej wytrzymałości wykonana z profili stalowych ocynkowanych

Wymiary skrzyni ładunkowej:

  • długość – 2920 mm
  • szerokość – 1420 mm
  • wysokość – 380 mm

Ładowność: DMC 750 kg – możliwość podpięcia do pojazdu kierowanego przez osobę posiadającą tylko uprawnienia do kierowania pojazdami o masie całkowitej 3,5tony (kat. B).

Wymiary tablicy 2200x3600 mm (wg warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych DZ.U.220 z dn.23.12.2003r.) – dzięki czemu nasze przyczepy dopuszczone są do pracy nawet na autostradach. Każda z nich podzielona na dwie części (dół i góra), blacha ocynkowana 1mm, oklejona folią III gen, Znak C9 lub C10 z ręczną regulacją ustawienia strzałki, w górnej części tablicy mocne pulsatory LED ф300 mm - 2szt, strzała świetlna składająca się z  22 lamp ф200 mm oraz sterownik z funkcjami wyświetlania sekwencji strzały świetlnej w technice mikroprocesorowej, składanie górnej części tablicy ręczne, podpory stabilizujące przyczepę z tyłu 4szt, zamykany pojemnik na akumulator.